0
Your Cart

Dertsiz Masa Örtüsü Nedir?

Dertsiz masa örtüsü satın alSürekli merak edilen ve özellikle arama motorlarında aratılan Dertsiz Masa Örtüsü nedir sorusuna kısa ve öz bir tanımlama yapmak istedik.

Uzun yıllardır aile büyüklerimiz veya etrafımızdaki büyüklerimizden sık bir şekilde kulağımıza gelen Dertsiz tabiri nedir ve neyi ifade eder, aşağıdaki yazımız umarız size yardımcı olur.

Kısaca Dertsiz masa örtüsü tabiri özellikle leke tutmayan kumaştan imal edilen ayrıca çok kolayca yıkanabilen ve yıkadıktan sonra ütü yapmanıza gerek olmayan ve yıllarca renk ve desenlerini koruyabilen canlı ve çok kullanışlı masa örtüsüdür.

Peki Dertsiz Masa Örtüsü Lekelenirse Ne Yapmamız gerekiyor?

Şunu belirtelim her ne kadar dertsiz masa örtünüz olsa da tüm kumaşlar lekelenir. Fakat bu durumun en önemli özelliği çok kolay temizlenebilmesidir.

  • Leke hafifse ıslak veya nemli bir bezle kolayca silebilirsiniz.
  • Biraz inatçı ise de çamaşır makinesinde kolayca çıkacaktır.

Dertsiz masa örtüsünü Lekeden Arındırmak İçin Ne Yapmalıyız?

İlk olarak örtümüzün lekeli durumunu değerlendirmemiz gerekiyor.

  • Hafif bir nemli bez ile lekelerin üzerini hafifçe ovalamak yeterli olabilir (basit ve kolay kirler için)
  • Sıvı veya Beyaz sabunlu bezle veya ıslak kolonyalı mendil ya da kolonyaladığımız bir bez kullanarak inatçı ve zor lekelerden arındırmak için (salça lekesi veya mürekkep yada kan gibi zor leke türleri için)
  • En etkili yöntem ise orta derece ısılarda çamaşır suyu veya diğer kimyasalları kullanmadan sadece detarjan ile çamaşır makinesinde normal programda yıkamaktır.

Dertsiz masa örtüsü satın almak için masa örtüsü satış kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Sepet

Sepet Boş :(

Ara Toplam
₺0.00
0