0
Your Cart

Toptan ve Perakende Askeri Nevresim Takımı Fiyatları

askeri nevresim takımı

Askeri Nevresim Takımı Nedir?

Renk olarak Mavinin TSK standartlarına uygun halinde dokunan kumaşlardan elde edilen Çarşaf, Yastık kılıfı ve Yorgan yüzünden oluşan 3’lü Nevresim takımı şeklinde sunulur. Lastikli çarşaf ve Düz çarşaf olarak isteğe göre imalat ve üretimi yapılabilir.

TSK Askeri Nevresim rengi nedir?

Standartlara uygun olan mavi renktir.

Nevresim Asker kolisinde olmalı mı?

Askeriye tarafından verilmiyorsa mutlaka almanız gerekir. Bedelli askerlik hizmetini yapacak olanlar yanlarında götürmeleri gerekebilir.

Askeri Nevresim Takımı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  1. Malzeme Kalitesi: Askersel nevresim takımları, kaliteli malzemelerden üretilir. Pamuk, keten veya mikrofiber gibi malzemeler kullanılır. Daha yüksek kalite malzemeler, genellikle daha uzun ömürlü ve konforlu ürünler sunar, bu nedenle fiyatları daha yüksektir.

  2. Takımın İçeriği: Bir askeri nevresim takımı genellikle 3’lü set halinde verilir bunlar çarşaf, yastık kılıfı ve yorgan yüzüdür. Takımın içeriği arttıkça, fiyat da artabilir.

  3. Marka ve Üretici: Marka itibarı ve üreticiye olan talep, fiyatları etkileyen diğer faktörlerdir. Bilindik bir markanın ürünleri genellikle daha yüksek bir fiyat etiketi taşır.

  4. Adet: Toptan ve perakende fiyatları farklıdır. Tekli alımlar daha yüksek fiyattan satılmaktadır.

Askeri Nevresim Fiyatları ne kadar?

Toptan Nevresim fiyat alımı için 0 555 486 82 52 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz. 

Perakende satın almak için ise: Askeri Nevresim Takımı Satın Al!  Linkine tıklayabilirsiniz.

toptan askeri nevresim fiyatları

Askere giderken alınacak malzeme listesinde nitekim bulunmasa da bazı Askeri birliklerde nevresim takımlarınızı kendiniz alabiliyorsunuz.

Uygun Fiyatlı Askeri Nevresim Takımı Nasıl Bulunur?

  1. İnternet Alışverişi: Çeşitli çevrimiçi perakende siteleri, farklı fiyat seçenekleri sunar. Bu siteleri karşılaştırarak en iyi fiyatları bulabilirsiniz.

  2. Kampanyalar ve İndirimler: Satış dönemleri ve özel günler sırasında mağazalar genellikle indirimler sunar. Bu dönemleri takip ederek bütçenize uygun bir askeri nevresim takımı bulabilirsiniz.

  3. Yerel Mağazalar: Yatak örtüleri ve nevresim takımları satan yerel mağazaları ziyaret edin. Fiziksel mağazalarda da indirimler ve kampanyalar bulabilirsiniz. Fakat standartlara uygun olanları almayı unutmayın.

  4. Kaliteyi Önemseyin: Uygun fiyatlı bir askeri nevresim takımı seçerken sadece fiyatı değil, aynı zamanda malzeme kalitesini ve dayanıklılığı da göz önünde bulundurun. Uzun vadede daha kaliteli bir ürün, tasarruf sağlayabilir. Yoksa uygun fiyatlı yada çok ucuz satın alınan nevresim takımı bir kaç içinde deforme olabilir sonrasında tekrar satın almak zorunda kalabilirsiniz.

Siparişim ne zaman bana ulaşır?

Oluşturacağınız toptan sipariş sonrası karşılıklı görüşme ile detaylandırabiliyoruz. Nevresimlerin gideceğe yere ve bölgeye göre değişiklikler gösteriyor. Genelde Kargo şirketleri ile çalışıyoruz fakat fazla adetli nevresimlerde ambar çıkışı yapıyoruz.

Sadece Asker için mi?

Hayır normal günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz pamuk dokuma ve uzun kullanım ömürlüdür.

Bir yanıt yazın

Sepet

Sepet Boş :(

Ara Toplam
₺0.00
0