0
Your Cart

Askeri Nevresim Takımı Çarşaf + Nevresim + Yastık Kılıfı 3’lü Set

Askeriye için nevresim alırken pek çok kişi bir soru işareti yaşayabiliyor. Acaba nasıl bir ürün elime geçecek veya askeriyede bir sorun yaşayacak mıyım gibi kaygılarla karşı karşıya kalabiliyor.

Bu kaygılarınızı en minumum seviyelerde tutabilmek adına Askerler için yapılmış TSK standartlarına uygun şekilde  nevresim takımı Askeriyede rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ürünün paket içerisinde 1 adet yastık kılıfı, 1 adet çarşaf ve 1 adet yorgan kılıfı mevcuttur.

Şu bir gerçektir. Günümüzün ekonomik sorunları sebebi ile mavi nevresim takımlarının fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyatların değişmesinin en büyük etmeni hammadede değişen fiyatlardır. Tabi üretilen kumaşın içerisinde barındırdığı polyester oranına göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüzde 100 pamuk mavi nevresim takımı istediğinde ki oluşan fiyat ile Yüzde 80 pamuk Yüzde 20 polyesterli kumaştan istenilen nevresimin fiyatları daha uygundur.

Bu yüzden mavi nevresim alırken açıklamalardaki pamuk oranı kontrol edilmelidir.

Askeriyeye kendi nevresim takımınızı götürmek isteyebilirsiniz ama bunu yapabilmek için mutlaka dikkatli olmanız gereken bazı detaylar vardır.

Askeri standartlarda mavi nevresim takımıAskeriye kurallar bütünüdür ve her detayda yapılması gereken kurallar belirlenmiştir. Yatakhanelerde kullanılacak nevresimlerin rengi de kurallar neticesinde bellidir. Yani kafanıza göre istediğiniz renkte bir nevresim götürme ve kullanma şansınız yoktur.

Askeriyede Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir mavi tonu kullanılır. Sizler de bu renge uyan bir nevresim takımı götürerek kullanmanızda bir sakında yoktur.

 

Toptan Askeri mavi nevresim ile Perakende mavi tek kişilik nevresim fiyatları arasında mutlaka değişiklik olacaktır.

Yurtlar için veya Askeriye için Toptan mavi tek kişilik nevresim fiyatları için whatsapp sipariş 0 555 486 82 52 ve bilgi hattımızdan ulaşarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Tek kişilik nevresim paketi içeriği şu şekilde olmaktadır.

  • 1 Adet Çarşaf : 160 cm x 240 cm ölçülerinde kenarları dikişli,
  • 1 Adet Yorgan Kılıfı: 160 cm x 220 cm ölçülerinde düğmeli veya fermuarlı,
  • 1 Adet Standart yastık kılıfı : 50 cm x 70 cm ölçülerinde kapaklı veya fermuarlı.

Toptan Askeri Nevresim Takımı

Toptan askeriye için mavi tek kişilik nevresim takımı satın almak istiyorsanız whatsap 0 555 486 82 52 hattımızdan bilgi aldıktan sonra sitemiz üzerinden online bir şekilde size özel açılacak ürünü adres ve fatura bilgilerinizi girerek kredi kartı ile taksitli bir şekilde anında satın alabilirsiniz. Nevresimlerin size ulaşması için de kargo ücreti ödemezsiniz.

Pek çok askeri birliğe toptan nevresim takımı satışımız gerçekleşmiş olup gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.
 
Perakende almak istiyorsanız ürün link:
Askeri Mavi Nevresim Takımı
 

Asker nevresim takımında sıkça sorulan sorular

Evet Askeriye standartlarında sorun yaşatmaz.
Evet askeriyede tek kişilik ranzalar ve tek kişilik standart yorganlar kullanılır ve nevresim organa uymaktadır.
Evet uygundur sorun teşkil etmez.
1 Adet Nevresim 1 Adet Çarşaf 1 Adet Yastık Kılıfı olarak 3 parçadır.
Toptan fiyat sorabilirsiniz. Perakende satın almak için sitemizden kredi kartınız ile hemen satın alabilirsiniz. Gün içinde kargonuz hemen paketlenip kargo şubesine teslim edilir.
Kargonuz Edirne/Keşan şubeden yola çıkar Ankara bölgesine kadar 1 gün diğer bölgeler 2 maksimum 3 gün içinde kapınıza teslim edilir.

Bir yanıt yazın

Sepet

Sepet Boş :(

Ara Toplam
₺0.00
0